FORGOT YOUR DETAILS?

Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği

Dr.Usame Hejavi Kimdir?

2013 yılında Konya Selçuk Üniversitesinden mezun olup aynı sene İstanbul Sefaköy’de bulunan Özel Vera Tıp Merkezinde göreve başlamıştır. 2 yıllık hizmetinin ardından Florya Aydın Üniversitesi Diş Protez bölümüne geçiş yapmıştır. 2018 yılı itibariyle kendi markası olan Özel Usame Hejavi Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği’ni kurmuş ve aktif olarak hizmet vermektedir. Ağız ve Diş Sağlığı sektöründe hastalarından aldığı olumlu geri dönüşler, yenilikçi ve bir o kadar özverili çalışması ile giderek büyümektedir.

Hakkımızda

Yalnızca hastaların sağlığına kavuşması konusunda faaliyet göstermiyor, aynı zamanda hasta haklarının korunması konusunda da üst düzey bir çaba gösteriyoruz. Hem muayene süreçlerinde hem de tedavi süreçlerinde hasta taleplerini ve beklentilerini her zaman ilk sıraya koyuyoruz. Böylelikle tüm hastalarımızın sağlığına kavuşmuş ve memnun bir şekilde kliniğimizden ayrılmalarını sağlamaktayız.

Ağız ve diş sağlığının yanı sıra insan sağlığının da söz konusu olduğu klinik bir ortamda hijyen ve sterilizasyon çok büyük önem taşır. Bu durum göz önünde bulundurularak kliniğimizde hijyen ve sterilizasyon ile ilgili çalışmalar düzenli olarak gerçekleştirilir. Hem muayene hem tedavi sürecinde kullanılan malzemelerin tamamı tek kullanımlık ve hastalara özeldir. Ekibimizde bulunan tüm hekimler hijyen ve sterilizasyon konusunda üst düzey bir ihtimam göstererek hizmet vermektedir.

Dr. Usame ve ekibi olarak makul ücretlerle en kaliteli diş tedavisini sağlamak için çalışıyoruz. Hizmetlerimiz hastalarımızın güzel gülüşlerini sergilemekten çekinmeyecekleri sağlıklı bir yaşam sürmeleri için verilmektedir.

TOP